Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Does not equal
nl: Is niet gelijk aan

en: Is empty
nl: Is leeg

en: Is not empty
nl: Is niet leeg
