Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Equals
nn: Lik
