Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Contains
oc: Conten

en: Does not contain
oc: Conten pas

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: Is empty
oc: Es vide
