Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Equals
pl: Równa się

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Is empty
pl: Jest puste

en: Is not empty
pl: Nie jest pusty
