Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filter
pt: Filtro

en: Contains
pt: Contém

en: Does not contain
pt: Não contém

en: Operator
pt: Operador

en: Equals
pt: Igual a

en: Case sensitive
pt: Maiúsculas e minúsculas
