Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Contains
ru: Содержит

en: Does not contain
ru: Не содержит

en: Operator
ru: Оператор

en: Equals
ru: Равно

en: Case sensitive
ru: Учитывать регистр

en: Does not equal
ru: Не равно
