Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Does not contain
sk: Neobsahuje

en: Operator
sk: Operátor

en: Equals
sk: Rovnaký

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená
