Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Contains
sv: Innehåller

en: Does not contain
sv: Innehåller inte

en: Equals
sv: Är lika med

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Is empty
sv: Är tom
