Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Filter
uk: Фільтр

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Operator
uk: Оператор

en: Equals
uk: Дорівнює

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Is not empty
uk: Є непорожнім
