Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Contains
vi: Chứa

en: Does not contain
vi: Không chứa

en: Operator
vi: Toán tử

en: Equals
vi: Bằng

en: Case sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa chữ thường
