Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Case sensitive
be: З улікам рэгістру

en: Is empty
be: пусты(ая, ое)
