Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Operator
cs: Operátor

en: Equals
cs: Je rovno

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat velikost znaků
