Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Contains
de: Enthält

en: Does not contain
de: Enthält nicht

en: Equals
de: Gleich

en: Case sensitive
de: Groß-/Kleinschreibung beachten

en: Is empty
de: Ist leer

en: Is not empty
de: Ist nicht leer

en: Does not match regular expression
de: Stimmt nicht mit regulärem Ausdruck überein
