Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Filter
es: Filtro

en: Contains
es: Contiene

en: Does not contain
es: No contiene

en: Operator
es: Operador

en: Equals
es: Igual

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: Does not equal
es: Distinto

en: Is empty
es: Está vacía
