Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is empty
eu: Hutsik dago
