Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل این مقدار نیست

en: Operator
fa: عملگر

en: Equals
fa: مساوی

en: Case sensitive
fa: حساس به بزرگی و کوچکی حروف
