Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Contains
gl: Contén

en: Does not contain
gl: Non contén

en: Operator
gl: Operador

en: Case sensitive
gl: Sensíbel á capitalización

en: Is empty
gl: Está baleiro
