Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Contains
it: Contiene

en: Does not contain
it: Non contiene

en: Operator
it: Operatore

en: Equals
it: Uguale

en: Case sensitive
it: Distingui maiuscole/minuscole
