Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Equals
jv: Padha karo
