Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Operator
lv: Operators

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs
