Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Contains
ro: Conține

en: Does not contain
ro: Nu conține

en: Equals
ro: Egal

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule
