Feeds Conditional Tamper (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Contains
tr: İçerir

en: Does not contain
tr: İçermeyen

en: Operator
tr: İşletmen

en: Equals
tr: Eşittir

en: Case sensitive
tr: Büyük/küçük harfe duyarlı
