Feeds Enhanced (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
