Feeds Enhanced (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: User
pl: Użytkownik

en: Directory
pl: Katalog

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Language code
pl: Kod języka

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Skip hash check
pl: Pomiń sprawdzenie ciągu hash
