Feeds Enhanced (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Password
sv: Lösenord

en: User
sv: Användare

en: Host
sv: Värd

en: Directory
sv: Katalog

en: Language code
sv: Språkkod

en: Entity type
sv: Objektstyp
