Feeds Enhanced (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Host
th: โฮสต์

en: Port
th: พอร์ต
