Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: User
bg: Потребител

en: Host
bg: Хост

en: Directory
bg: Директория

en: Port
bg: Порт

en: Language code
bg: Код на език
