Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
