Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: User
cs: Uživatel

en: Host
cs: Hostitel

en: Directory
cs: Adresář

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Entity type
cs: Typ entity
