Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
