Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
