Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: User
hu: Felhasználó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek
