Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: User
id: Pengguna

en: Directory
id: Direktori

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Entity type
id: Jenis Entity
