Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Password
ms: Kata laluan

en: User
ms: Pengguna

en: Host
ms: Hos

en: Language code
ms: Kod bahasa
