Feeds Enhanced (1.0.0-beta10) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Password
nl: Wachtwoord

en: User
nl: Gebruiker

en: Directory
nl: Map

en: Port
nl: Poort

en: Timeout
nl: Time-out

en: Language code
nl: Taalcode

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens
