Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: User
az: İstifadəçi

en: Directory
az: Kataloq

en: Language code
az: Dil kodu

en: Entity type
az: Varlıq növü
