Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Host
bn: হোস্ট

en: Port
bn: পোর্ট

en: Language code
bn: ভাষা কোড
