Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Language code
cy: Côd yr iaith
