Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: User
et: Kasutaja

en: Directory
et: Kataloog

en: Language code
et: Keele kood

en: Entity type
et: Olemi tüüp
