Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Port
eu: Ataka

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Entity type
eu: Entitate mota
