Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: User
fi: Käyttäjä

en: Host
fi: Isäntä

en: Directory
fi: Hakemisto

en: Port
fi: Portti

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi
