Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: User
he: משתמש

en: Host
he: שם שרת

en: Directory
he: סיפרייה

en: Port
he: פורט

en: Feeds
he: הזנות

en: Language code
he: קוד השפה

en: Entity type
he: סוג ישות
