Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार
