Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Directory
kn: ಕಡತಕೋಶ

en: Port
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಸ್ಥಾನ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Request timeout
kn: ಮನವಿ ಕಾಲ ಮೀರಿಹೋಗಿದೆ
