Feeds Enhanced (1.0.0-beta11) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Port
ku: دەروازە

en: Language code
ku: کۆدی زمان
