Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: User
eo: Uzanto

en: Host
eo: Gastiganto

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Entity type
eo: Speco de ento
