Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: User
is: Notandi

en: Host
is: Vél

en: Language code
is: Tungumálskóði
