Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: User
lv: Lietotājs

en: Host
lv: Serveris

en: Directory
lv: Direktorija

en: Port
lv: Ports

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Entity type
lv: Entītijas veids
