Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Language code
mn: Хэлний код
