Feeds Enhanced (1.0.0-beta12) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
